MailPoet-lek misbruikt in vele tienduizenden websites

Eenmaal binnen via MailPoet op een WordPress site, is het soms ook mogelijk een achterdeur te creëren op andere sites die op dezelfde fysieke server worden gehost, maar een ander CMS gebruiken.
Cid heeft voorbeelden dat op die manier websites draaiende op de CMS-en Joomla en Magento zijn geïnfiltreerd. Hij noemt in een blog dat een klant van zijn bedrijf meer dan 20 gecompromitteerde sites had door dat één WordPress site met MailPoet als toegangspoort was gebruikt. De malware die via MailPoet werd geplaatst creëert een mogelijkheid om de volledige controle over de website over te nemen. Bovendien overschrijft de malware soms cruciale bestanden waardoor de site crasht.
Snelle upgrade enige remedie
Cid raadt iedere eigenaar van een WordPress-site met MailPoet aan de nieuwste versie (2.6.7) van de plugin te installeren.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee