Overslaan en naar de inhoud gaan

Maps-debacle: Apple was gewaarschuwd

De onafhankelijke ontwikkelaars die nu 'uit de kast' komen, werkten met de bèta-release van iOS 6 Maps en met Apples MapKit framework, dat ze nodig hadden voor hun eigen apps. Volgens een verslagen op Cnet en Arstechnica klagen ze steen en been over het invullen van bugreports, die vervolgens door Apple werden genegeerd of afgedaan met een simpel 'begrepen'.
Tech & Toekomst
Shutterstock
Shutterstock

Arstechnica brengt de frustraties van de ontwikkelaars in verband met een verdeelde interne bedrijfscultuur bij Apple, waarover de site eerder rapporteerde.

Sommige ontwikkelaars uitten hun ongenoegens anoniem, 'omdat ze eigen apps in de iTunes Store hebben'. Arstechnica sprak echter ook medewerkers van Apple zelf en citeert een van hen: "Als iemand dit aan Steve had getoond, dan hij het gezegd hebben 'dit ziet er uit als shit'. Dat zou hij echt hebben gezegd. Tim heeft er goed aan gedaan zich te verontschuldigen, maar eigenlijk had hij moeten zeggen 'dit kunnen we niet uitleveren'."

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in