Univé besteedt datacenter uit aan Atos
Het serverbeheer van Univé-VGZ-IZA-Trias wordt de komende maanden geïntegreerd vanaf drie huidige locaties naar één architectuur met uitwijkmogelijkheden. Dit leidt op termijn tot kostenbesparing en toegenomen betrouwbaarheid en flexibiliteit. Als onderdeel van de overeenkomst treden 12 werknemers van Univé-VGZ-IZA-Trias in dienst bij Atos Origin.

Shutterstock
Shutterstock
De uitbesteding van het serverbeheer bij Univé-VGZ-IZA-Trias volgt uit de samenvoeging van de twee hoofdvestigingen in Nijmegen en Zwolle – een erfenis van de fusiehistorie - in een nieuw hoofdkantoor in Arnhem. Beide vestigingen beschikten elk over een eigen datacenter. Volgens ICT-directeur Jo Knippenberg van Univé-VGZ-IZA-Trias is er tegenwoordig geen zakelijke rechtvaardiging meer voor een eigen volledig geoutilleerd datacenter.
Univé en Atos werken al sinds 2003 samen. Univé-VGZ-IZA-Trias werkt zonder winstoogmerk en is met 150 vestigingen, 4,3 miljoen zorgverzekerden en 800.000 schadeverzekerden een van de grotere verzekeraars in Nederland.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee