BP kiest T-Systems voor communicatiediensten
T-Systems gaat het wereldwijde telecommunicatienetwerk van BP transformeren en geschikt maken voor nieuwe-generatie spraak- en datadiensten. De overeenkomst introduceert een nieuw multisourcing model voor communicatiediensten. Het transformatieprogramma vereenvoudigt het bestaande BP-netwerk, onder meer door het reduceren van het aantal leveranciers. Dat vermindert de complexiteit, reduceert de kosten en zorgt voor end-to-end servicekwaliteit.

Shutterstock
Shutterstock
Binnen een parallelle overeenkomst zorgt Siemens Enterprise Communications (SEN Group) voor een wereldwijd beheerde dienst voor de ondersteuning van spraak- en audiovisuele diensten. T-Systems en de SEN Group werken al langer samen.
Dana Deasy, BP Group CIO: "Wij kijken ernaar uit om met onze nieuwe strategische partner voor telecomdiensten samen te werken. De expertise en visie van T-Systems bieden BP tal van mogelijkheden om de complexiteit te verminderen en kosten terug te dringen."
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee