Topman ICT Automatisering stapt op

ICT Automatisering had het afgelopen jaar te maken met een leegloop bij de Noord-Duitse activiteiten. Daar vertrok in korte tijd bijna de helft van de 125 medewerkers. Schot zei bij de presentatie van de halfjaarcijfers het vermoeden te hebben dat de medewerkers hun heenkomen hebben gevonden bij een oud-eigenaar.
In maart gaf Schot al aan niet op één lijn te zitten met het management in Duitsland. De Duitse activiteiten waren vorig jaar goed voor ongeveer een kwart van de omzet van ICT Automatisering.
Per 1 maart was de enige medebestuurder van Schot, Hans Oberg, opgestapt. Ook hij vertrok "vanwege een verschil van inzicht over het te voeren beleid'', zo heette het. In 2008 was ICT Automatisering onder de leiding van Schot slachtoffer van fraude. Een medewerker verduisterde 2,5 miljoen euro.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee