Overslaan en naar de inhoud gaan

Ericsson koopt weer onderdeel van Nortel

Het Canadese Nortel verkeert al sinds begin 2009 in surseance en probeert al enige tijd bedrijfsonderdelen te verkopen om schuldeisers te kunnen betalen. Ericsson nam eerder al de activiteiten op GSM-gebied in de VS en Canada over van Nortel voor 70 miljoen dollar en de afdeling Long Term Evolution die zich richt op vierde generatie mobiele telefonie.
Maatschappij
Shutterstock
Shutterstock

De Zweedse leverancier van telecomproducten heeft inmiddels zijn positie in de VS sterk uitgebreid door de opkoop van de diverse Nortel-onderdelen. Het bedrijf heeft zijn personeelsbestand in de VS daardoor ruim verdrievoudigd tot rond de 15.000 medewerkers. Daarmee is Noord-Amerika het grootste afzetgebied voor het Zweedse bedrijf.

Het onderdeel MSS van Nortel verkoopt en ondersteunt datanetwerken en switchingplatforms voor core netwerken in de al eerder overgenomen divisies.

Ericsson betaalt cash en neemt de divisie schuldenvrij over. De overname moet nog wel worden goedgekeurd door diverse instanties in de VS en Canada.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in