Vakbondsleden EDS protesteren in zwart
De directie van EDS Nederland wil af van de cao nu het bedrijf onderdeel van HP is. De vakbonden FNV, CNV en De Unie zijn daar boos over en voeren op vrijdag 4 september een extra overleg over het voortbestaan van de cao.

Shutterstock
Shutterstock
Om dat overleg kracht bij te zetten organiseren de bonden op donderdag 3 september een protestactie in de vorm van een speciale integratiebarbeque. De vakbondsleden worden zijn opgeroepen daar in het zwart gekleed te verschijnen.
Niet alleen het voortbestaan van de cao is reden van het protest. Ook het uitblijven van een loonsverhoging in 2009, het continu schrappen van arbeidsplaatsen en het gevraagde loonoffer zijn bij de vakbondsleden binnen EDS slecht gevallen.
Veel medewerkers hebben volgens de vakbonden het gevoel dat hun bedrijf uit elkaar aan het vallen is. Veel aanwezigen op recente ledenbijeenkomsten van de vakbonden maken zich zorgen over het management van EDS.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee