Interconnect start bouw superzuinig datacentrum
                    Door gebruik van de nieuwste technieken hopen de bouwers het voor elkaar te krijgen dat voor elke kilowatt vermogen voor de servers, slechts 150 watt nodig is voor de overige apparatuur zoals koeling. De resulterende Power Usage Efficiency (PUE) van 1,15 behoort dan tot de laagste ter wereld.
                
                                    
        Shutterstock
                                                    Shutterstock
                            Bouwgroep Moonen uit ‘s Hertogenbosch voert de bouw van dit tweede datacenter uit. Het pand wordt gevestigd op het Park Forum in Eindhoven. Het bestaat uit 4 bouwlagen met een gedeelte kantoorruimte en 3 lagen datacenter. Door in de hoogte te werken, kan worden geprofiteerd van het fenomeen dat warme lucht opstijgt. Dit helpt bij het koelen van de opgestelde computerapparatuur.
De ontwerpers denken het circuleren van de lucht voor de koeling in 97 procent van de tijd te kunnen regelen met vrije luchtstromen. Alleen gedurende de resterende 3 procent zijn ventilatoren nodig.
Gerelateerde artikelen
                                    Gerelateerde artikelen
                                    
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee