Overslaan en naar de inhoud gaan

HP's WebOS tablet komt begin 2011

Het is de duidelijkste tijdsaanduiding die HP tot nog toe heeft gegeven over de beschikbaarheid van een WebOS-gebaseerde computer.
Maatschappij
Shutterstock
Shutterstock

HP kreeg in april de beschikking over WebOS als het belangrijkste onderdeel van de overname van Palm. Sindsdien is er veel gespeculeerd over de toepassingen die HP met het besturingssysteem op het oog heeft. Aanvankelijk leek het dat HP zijn voornemen Windows tablets te maken liet varen. Bradley maakt nu duidelijk dat de WebOS-variant bedoeld is voor de consumentenmarkt en de Windows tablets worden gepositioneerd voor de zakelijke gebruiker.

Volgens IDG News gaat de Windows Tablet HP Slate 500 heten. Eerder was al bekend dat HP de merknaam PalmPad had gereserveerd, mogelijk als naam voor de WebOS tablet.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in