Gadgetgebruik probleem nr 1 voor vliegtuigbemanning
Op elke vlucht gebeurt het minstens een keer, stelt cabinepersoneel in The Wall Street Journal: Een passagier die ondanks alle meldingen door blijft gaan met telefoneren, sms-en of tweeten, een spelletje spelen of film wil afkijken.
Mensen zijn zo verknocht aan hun apparaatjes en veel mensen vragen zich af of zij de apparatuur wel uit moeten zetten, zegt steward Thom McDaniel van Southwest Airlines. In enkele gevallen leidt het weigerachtige gedrag tot een confrontatie die zo escaleert dat de betreffende passagier uit het vliegtuig moet worden gezet.
Geen statistieken beschikbaar
Luchtvaartmaatschappijen houden geen statistieken bij van het aantal gevallen waarbij passagiers de melding dat zij alle elektronische apparatuur moeten uitschakelen, negeren. Volgens het cabine personeel is het nu echter de belangrijkste oorzaak van 'ongeoorloofd gedrag' in de cabine. De weigering op zich is nooit de reden dat mensen uit het vliegtuig worden gezet. Het is de reactie op het aandringen van het cabinepersoneel, waarbij passagiers soms door het lint gaan.
American Airlines constateert dat het aantal meldingen van 'ongeoorloofd gedrag' van passagiers al drie jaar stijgt, voornamelijk door incidenten in relatie met gadgets. Vorig jaar meldde het cabinepersoneel van deze luchtvaartmaatschappij 1306 incidenten waar het uit de hand liep aan hun vakbond.
Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van AG Connect.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee