Exacts directeur Raj Patel vertrekt
De 56-jarige Janmaat heeft ruime ervaring in managementfuncties bij IT-bedrijven. Hij was onder andere CEO van HCS Computer Graphics, directeur van HCS Automation Services Group, CEO van NedGraphics Holding N.V., Change Manager bij IBFD en meest recent president en CEO van BlueCielo Holding (voorheen Cyco). Janmaat is sinds een jaar ook lid van de raad van commissarissen bij Exact. Die positie geeft hij vanzelfsprekend op.

Shutterstock
Shutterstock
Janmaat vervult de functie van algemeen directeur van Exact voorlopig op interimbasis, voor een periode van 1 jaar. In dat jaar moet de beslissing vallen of Janmaat de functie voor langere periode gaat vervullen.
Raj Patel vertrekt per 31 juli. Patel heeft 14 jaar bij Exact gewerkt, waarvan de laatste 5 jaar als algemeen directeur. Dat heeft hij met veel plezier gedaan, laat hij weten in het persbericht dat de directiewisseling aankondigt. Maar na 14 jaar vindt Patel kennelijk de tijd gekomen om iets anders te gaan doen. Patel heeft op dit moment nog geen andere baan of vastomlijnde plannen over wat hij gaat doen na zijn vertrek.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee