Overslaan en naar de inhoud gaan

TomTom en HTC gaan samenwerken

TomTom gaat kaarten leveren aan HTC Locations. Het product Locations is in eerste instantie verkrijgbaar op de HTC Desire HD en HTC Desire Z smarthphones in Europa en Azië.
Carriere
Shutterstock
Shutterstock

HTC voorziet de Desire HD en Desire Z smartphones (Android) standaard van HTC Locations, een dienst die het kaartmateriaal in het geheugen bewaart. Turn-by-turn navigatie moet apart worden gedownload en afgerekend.

TomTom kampt met een krimpende markt voor navigatiekastjes door de concurrentie van smartphones. Het bedrijf probeert daarom steeds meer omzet te halen uit andere segmenten, zoals het leveren van diensten, kaartmateriaal en ingebouwde systemen in auto's.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in