Ook Rodrigues weg bij Ordina
Rodrigues heeft niet te maken met de dagelijkse leiding van Ordina, maar geeft advies aan de raad van bestuur over onder meer maatschappelijk verantwoord ondernemen. Hij vertrekt per 1 juli om zelfstandig adviseur te worden, aldus de woordvoerster.

Shutterstock
Shutterstock
In januari dit jaar kondigde de financieel directeur van Ordina, Hans den Hartog, zijn vertrek aan. Volgens Het Financieele Dagblad, dat zich baseert op anonieme bronnen, verwijt Rodrigues topman Ronald Kasteel autoritair gedrag. Den Hartog zou moeite hebben gehad met de bedrijfsvoering van Kasteel.
Volgens Ordina is het toeval dat het vertrek van Rodriques zo kort op dat van Den Hartog volgt. "Ze hebben beiden zo'n dertien jaar voor Ordina gewerkt en waren toe aan iets nieuws. We vinden het uiteraard wel heel jammer dat ze weggaan", aldus een woordvoerster.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee