Microsoft: Geen batterijproblemen met Windows 7

In een maandag gepubliceerd blog van het Microsoft Developer Network (MSDN) schrijft Steven Sinofsky, hoofd van de Windows-divisie, dat Microsoft uitgebreid onderzoek naar de meldingen van batterijproblemen heeft gedaan. De conclusie luidt dat Windows 7 naar behoren functioneert. In ieder onderzocht geval verdiende het inderdaad aanbeveling om de batterij te vervangen omdat deze versleten was en de prestaties onder de maat waren, aldus Sinofsky.
Omdat Windows 7 de eerste versie van Microsofts besturingssysteem is dat deze waarschuwing bevat, zijn gebruikers er niet aan gewend. Dat zou de oorzaak zijn van de klachten dat Windows 7 niet goed werkt. De waarschuwing treedt doorgaans op bij laptops die ouder zijn dan ongeveer 1,5 jaar.
Tijdens de bètatests van Windows 7 kwam dit type waarschuwingen volgens Sinofsky vaker voor dan nu het geval is. Hij schrijft dat toe aan het feit dat de bètaversies vaak op bestaande laptops met een al wat oudere batterij werden geïnstalleerd. Sinds Windows 7 in de handel is, kopen steeds meer mensen een nieuwe laptop met een verse batterij waardoor het besturingssysteem niet snel alarm zal slaan.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee