Klanten T-Mobile Nederland doen zuiniger aan

De gemiddelde omzet per klant was 7,7 procent lager. T-Mobile Nederland kon vorig jaar nog rekenen op een omzet van 26 euro per gebruiker, maar in het tweede kwartaal moest het concern het doen met 24 euro.
Volgens een woordvoerder van T-Mobile Nederland gaat het goed met het bedrijf, ondanks de economische crisis. "Klanten zijn hun contracten aan het herzien en kijken naar goedkopere deals. Daar profiteren wij van." Want met name in de zakelijke markt kijken klanten rond. Het aantal abonnementen in dit marktsegment steeg voor T-Mobile Nederland met 7,3 procent.
Het succes van de iPhone van Apple, waar T-Mobile in Nederland de exclusieve verkooprechten voor heeft, is volgens de zegsvrouw niet direct terug te zien in de resultaten. "We zien wel dat het toestel erg populair is. Andere smartphones gaan mee in het kielzog van de iPhone."
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee