Overslaan en naar de inhoud gaan

Telefoongeheugen vertienvoudigt in vijf jaar

De sterk groeiende vraag naar DRAM-geheugen voor telefoons is ook af te leiden uit de investeringen van de producenten. Micron Technology bijvoorbeeld nam onlangs Numonyx Holdings over om zijn capaciteit en technologische kennis over de productie van NOR en NAND-geheugen (niet vluchtig geheugen) uit te breiden.
Carriere
Shutterstock
Shutterstock

"Het is belangrijk het volledige portfolio aan geheugentechnologie te kunnen leveren, wil een producent kunnen concurreren in deze markt", zegt Mike Howard, analist van iSuppli. "De klanten kopen doorgaans telefoongeheugen in chippakketten waarin zowel NAND of NOR is verwerkt naast DRAM." Om dezelfde reden heeft het Japanse Elpida, dat geen NOR of NAND maakt, delen van Spansion overgenomen.

Volgens iSuppli verdubbelt de gemiddelde geheugencapaciteit van telefoons dit jaar al naar 212 MB. In 2012 en 2013 zal er sprake zijn van een exponentiële toename daarvan.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in