Overslaan en naar de inhoud gaan

Sony-voorhang maakt elk laptopscherm 3D

Het gaat om een 3 mm dik voorhangscherm dat werkt in combinatie met de webcam van de laptop en een speciale toepassing op de laptop. Voor het 3D-effect is geen bril nodig. Sony past de zogeheten 'lenticular 3D'-techniek toe. Het licht valt door een vlak van lange, smalle, halfcirkelvormige buisjes die het licht afbuigen en het stereo-effect creëren.
Carriere
Shutterstock
Shutterstock

De webcam traceert de positie van het gezicht ten opzichte van het scherm en de software gebruikt deze informatie om een optimaal 3D-ervaring te presenteren. Met zijn tweeën naar een 3D-film kijken, werkt dus niet.

Oplossing is niet goedkoop
Sony gaat de technologie leveren met nieuwe Vaio S-modellen die in oktober uitkomen. Ook kunnen andere laptopleveranciers de combinatie van voorhangschermen en software bij Sony bestellen om mee te leveren met hun eigen modellen. Het systeem is niet goedkoop. De combinatie kost 183 dollar.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in