Overslaan en naar de inhoud gaan

Lundqvist benoemd tot voorzitter HTSP

Het High Tech Systems Platform – opgericht door ASML, Philips Healthcare, FEI Company, Thales, Vanderlande industries en Stork – bestaat uit ruim 20 bedrijven die samenwerken bij het bevorderen van onderwijs, innovatie, arbeidsmarkt en supply chain.
Carriere
Shutterstock
Shutterstock

Het High Tech Systems Platform wil haar positie op wereldmarkten verder uitbouwen. Bijzondere aandachtspunten daarbij zijn de beschikbaarheid van hoog opgeleid technisch personeel, innovaties en het versterken van de toeleverende bedrijven.

Daarom heeft het HTSP-bestuur besloten zich als branche aan te sluiten bij de Vereniging FME-CWM, de organisatie van ondernemingen in de technologische industrie. FME zal de bij het HTSP aangesloten bedrijven actief ondersteunen vanuit een binnenkort te openen kantoor op de High Tech Campus in Eindhoven.

Lundqvist (65) is van oorsprong weg- en waterbouwkundig ingenieur en begon zijn carrière in 1968 bij IBM, waar hij van 1992 tot 2001 algemeen directeur en voorzitter van de directie was. Van 1 september 2002 tot 1 mei 2010 was hij voorzitter van het college van bestuur van de TU Eindhoven.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in