De mogelijkheid tot bellen en videocommunicatie bouwt voort op de Internet@TV-dienst die Samsung in geselecteerde tv-toestellen aanbiedt. In de toestellen uit de LED 7000 en LED 8000-series zit nu software waarmee men via de afstandsbediening Skype-accounts kan opzetten, in kan loggen en kan navigeren via een Skype-interface op het beeldscherm. Via die faciliteit kan men gratis bellen en videocommunicatie plegen met andere personen die via Skype bellen.
Gesprekken naar vaste en mobiele nummers zullen enkele centen per minuut kosten, voorspelt Samsung.
Om van deze mogelijkheid gebruik te kunnen maken, moet men wel over een webcamera beschikken. Skype zelf verwijst hierbij naar de FreeTalk webcams van In Store Solutions.
Potentiële kopers buiten Zuid-Korea moeten geduld hebben. In de rest van de wereld zijn de tv’s met Skype pas rond de zomer te koop. Tegen die tijd zullen ook vergelijkbare systemen van LG en Panasonic op de markt komen. Deze elektronicafabrikanten kondigden vorige maand op de Consumer Electronics Show ook overeenkomsten met Skype aan. LG en Panasonic zijn van plan om – als extra’s - eigen webcams te leveren.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee