ISDC is sinds dit najaar actief in Duitsland in 2 marktsegmenten: de gezondheidszorg en de financiële sector. Inmiddels zijn voor diverse grote organisaties al zorgportals opgeleverd. Doel is deze activiteiten uit te breiden, niet alleen in Duitsland maar ook in Oostenrijk en Zwitserland. Het bedrijf werkt op de Duitse markt samen met een lokale partner, Telegance Group, onder meer voor de werving van personeel.
Volgens Andreas Zagar, directeur van ISDC GmbH, liggen er in Duitsland grote kansen door het gebrek aan gekwalificeerde IT’ers in combinatie met de ‘stabiele en gezonde’ markt. Het bedrijf blijft de software in Roemenië ontwikkelen terwijl de medewerkers in Duitsland zich ontfermen over contract- en beheerzaken. ISDC plakt op deze aanpak van nearshoring in Duitsland het etiket ‘smartshoring’.
Krachtenbundeling met Evolvity
Tegelijk bundelt ISDC zijn krachten met Evolvity, een leverancier van IT-diensten en -oplossingen met vestigingen in Utrecht en de Bulgaarse hoofdstad Sofia. Bij Evolvity werken 45 IT- en business-specialisten in opdracht van internationale bedrijven in de financiële dienstverlening en logistiek.
De fusie vergroot volgens ISDC de Europese aanwezigheid van het bedrijf en levert ook meteen schaalvoordelen op. Ronald Verbrugge, algemeen directeur van Evolvity, treedt toe tot het bestuur van ISDC. Hij krijgt daar de verantwoordelijkheid voor business development.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee