Donderdagavond heeft Whatsapp last gehad van een wereldwijde storing.
Thijs Doorenboschis freelance journalist en tekstschrijver. Hij was meer dan dertig jaar vaste redacteur bij AG Connect (voorheen AutomatiseringGids) Meer van deze auteur
De problemen begonnen rond 7 uur 's avonds en waren rond half 9 weer opgelost, volgens de site allestoringen.nl. Mensen klaagden over het wegvallen van de verbinding of een vertraging bij het versturen van berichten. De oorzaak van de storing is nog onbekend.
Begin deze maand kampte WhatsApp ook al met een grote storing. De veelgebruikte chatdienst werkte toen niet in Europa en Zuidoost-Azië.
Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van AG Connect.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee