Google schrapt weinig gebruikte diensten

De synchronisatiefunctie valt daar kennelijk niet meer onder. Met Google Sync kunnen gebruikers via het Microsoft Exchange ActiveSync-protocol toegang krijgen tot hun e-mail, agenda en contactenlijst. Vergelijkbare fucntionaliteit blijft mogelijk via IMAP en CardDAV.
Bestaande Sync-verbindingen blijven werken
Bestaande Sync-verbindingen blijven werken, maar met ingang van 30 januari 2013 kunnen consumenten geen nieuwe apparaten meer configureren voor synchronisatie. De Sync-functie blijft gehandhaafd voor klanten in bedrijven, de overheid en het onderwijs die gebruikmaken van Apps for Business, Government & Education.
Sinds afgelopen vrijdag is het al over en sluiten met Google Calendar Sync. Eind januari vervalt Google Sync voor mobieltjes met het S60-besturingssysteem van Nokia.
Nog enkele andere, kleinere producten en diensten van Google gaan ook voor de bijl. Ze waren deels alleen voor klanten in de Verenigde Staten toegankelijk. Details staan in het Google Official Blog.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee