Overslaan en naar de inhoud gaan

Exact zet nieuwe man op SaaS-business

De nieuwe functie bij de leverancier van administratieve software werd van de zomer gecreëerd bij een wijziging van de organisatiestructuur, waarbij de traditionele landenmatrix wordt verruild voor een opdeling naar productcategorie. De productcategorie Cloud Solutions, die Wagner nu onder zijn hoede krijgt, is Exacts snelstgroeiende business unit. Tot dusverre ventte Exact zijn SaaS alleen uit in de Benelux.
Business
Shutterstock
Shutterstock

Aan Wagner nu de uitdaging om de voor 2013 geplande uitrol naar het Verenigd Koninkrijk en de Verenigde Staten tot een succes te maken.

Wagner begint op 7 januari in zijn nieuwe functie, die nu nog ad interim wordt behartigd door Paul Ramakers. Wagner heeft 18 jaar ervaring in de IT. Hij begon in 1992 bij Siemens Nixdorf en heeft daarna verkoopfuncties bekleed bij Bull en Peregrine. In 2010 kreeg bij Hewlett-Packard de leiding over de Information Management Software-business in EMEA.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in