Overslaan en naar de inhoud gaan

'Amazon heeft 9 miljard over voor Slack'

De webwinkel- en technologiegigant zou 9 miljard dollar willen neertellen voor de populaire app Slack, zo meldt persbureau Bloomberg donderdag op basis van ingewijden.
Slack

Ook andere bedrijven zouden op Slack azen, maar namen werden niet genoemd. Een deal met Amazon - mogelijk de grootste overname door Amazon ooit - is volgens de bronnen nog geen uitgemaakte zaak. Slack en Amazon wilden niet reageren.

Amazon onthulde in februari nog een betaalde videochatapp, Amazon Chime. Met een overname van Slack zou Amazon zijn positie willen versterken om de concurrentie aan te gaan met rivalen als Microsoft, Google en Facebook, die ook zakelijke chat- en communicatiediensten aanbieden.

Maak AG Connect jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van AG Connect.

Voeg AG Connect toe aan Google

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in