Overslaan en naar de inhoud gaan

Vodafone ziet omzet stijgen

De omzet in Azië en het Midden-Oosten steeg met 22,2 procent vanwege sterke groei in India. Vodafone kreeg er in de eerste zes maanden 14,7 miljoen klanten bij in India.
Business
Shutterstock
Shutterstock

Het telecombedrijf boekte een operationele winst van 6,1 miljard pond, een stijging van 2,7 procent ten opzichte van dezelfde periode een jaar eerder. De winststijging is vooral toe te schrijven aan de toegenomen groei in Afrika, Midden-Europa, Azië en het Midden-Oosten.

Vodafone heeft de winstverwachting voor het gehele jaar naar boven bijgesteld, nadat het bedrijf overeengekomen is om zijn belang in het Japanse SoftBank voor een bedrag van 3,1 miljard pond te verkopen. Vodafone verwacht in het gebroken boekjaar een operationele winst te boeken van 11,8 tot 12,2 miljard pond. Het telecomconcern ging eerder uit van een winst van tussen de 11,2 tot 12 miljard pond.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in