BoF zet privacyschenners te kijk

De nominaties sluiten op 8 oktober, waarna het grote publiek mag stemmen op de drie kandidaten die het vaakst werden genomineerd. Op 28 oktober 2015 wordt in de Stadsschouwburg Amsterdam bekend gemaakt welke ‘winnaars’ dit jaar een award in ontvangst mogen nemen.
“Nederlanders voelen zich steeds ongemakkelijker bij inbreuken op hun privacy. Sommige bedrijven, overheden en personen trekken zich daar nog steeds weinig van aan.” zegt Hans de Zwart, directeur van Bits of Freedom. “Gelukkig zijn er steeds meer mogelijkheden voor mensen om daar zelf iets tegen te doen. En daar besteden we tijdens de Big Brother Awards aandacht aan.”
Knipoog
De Big Brother Awards worden jaarlijks georganiseerd door Bits of Freedom. Het doel van de awards is 'met een serieuze knipoog' aandacht te vragen voor de staat van privacy in Nederland. De identiteit en gegevens van inzenders worden uiteraard niet openbaar gemaakt. Vorig jaar mochten toenmalig minister Opstelten van Veiligheid en Justitie en de Nederlandse Scholen een award mee naar huis nemen. Edward Snowden ontving de positieve Winston Award.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee