Voor de patiënten die op dit moment in het hospitaal liggen zijn de noodsystemen ingeschakeld, maar het ziekenhuis neemt geen nieuwe patiënten meer aan totdat de storing is verholpen.
Een woordvoerster van de Gelderse Vallei laat weten dat ongeveer 21 mensen die in het ziekenhuis wachtten op een geplande operatie, woensdag niet meer worden geholpen. Ook zijn enkele tientallen afspraken in de polikliniek afgezegd. Spoedpatiënten worden voorlopig verwezen naar andere ziekenhuizen in de regio, en ook de ambulancedienst is verzocht niemand naar Gelderse Vallei te brengen.
Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van AG Connect.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee