Overslaan en naar de inhoud gaan

LG Display levert ultradun LCD-scherm

LG toonde het nieuwe ontwerp in de vorm van een 5,2 inch beeldscherm met een omlijsting van 2,3 millimeter. LG claimt daarmee het dunste LCD-scherm van de industrie te hebben gemaakt. Het bedrijf maakt gebruik van de zogeheten Advanced One-Glass-Solution (OGS). Met 'dual flexible printed circuits' kan het aantal lijnen op het paneel met 30 procent verminderd worden ten opzichte van de traditionele enkele circuits. Ook is de helderheid van het scherm verbeterd met Optical Clear Resin.
Business
Shutterstock
Shutterstock

Het is nog niet duidelijk of LG het scherm zelf ook toepast in een van de modellen die de producent zelf binnenkort op de markt brengt.

Goed leesbaar in de zon

Volgens de testresultaten die LG zelf geeft haalt het scherm een Ambient Contrast Ratio van 3.74:1 in een omgeving van 10,000 lux. Daarmee moet het scherm ook in fel zonlicht veel beter leesbaar zijn dan conventionele HD-LCD-schermen. LG zegt dat testorganisatie Intertek de meetresultaten heeft bevestigd.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in