Overslaan en naar de inhoud gaan

Toshiba toont dunste tablet

De tablet van Toshiba is slechts 7,7 millimeter dik en is met een gewicht van 544 gram ook de lichtste tablet, daarbij de Samsung Galaxy Tab 10.1 van deze titel berovend. De Galaxy Tab weegt 726 gram. De tablet is voorzien van een 10.1 inch scherm met een resolutie van 1280 bij 800 pixels. De processor, een 1,2 GHz dual core OMAP 4430 komt van Texas Instruments.
Business
Shutterstock
Shutterstock

De Excite X10 heeft een 2 megapixel camera aan de voorzijde en een van 5 megapixel aan de achterzijde, met een LED om voor slechte lichtomstandigheden te compenseren.

De behuizing maakt het aanbrengen van standaard-poorten lastig. Toch bevat de Excite X10 een micro HDMI, een Micro-USB en een Micro-SD-poort.

Tablet heeft flink prijskaartje

De tablet is over ruim een maand te krijgen en moet tussen de 530 en 600 dollar kosten, afhankelijk van de keuze voor een 16 of 32 GB-variant. Daarmee is de tablet aan de dure kant. De Transformer Prime, die vanaf deze week verkrijgbaar is, heeft een quadcore processor, meer intern geheugen en kost minder.




Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in