Overslaan en naar de inhoud gaan

Teller iPad staat al op 3 miljoen

De eerste versie van de iPad deed er twee jaar geleden nog 80 dagen over om de mijlpaal van 3 miljoen te bereiken. De vergelijking met de verkoop van de iPad 2 vorig jaar is lastig omdat Apple niet voldoende iPads beschikbaar had voor het distributiekanaal zodat de nieuwe tablet de eerste 15 dagen alleen in de Verenigde Staten te koop was.
Business
Shutterstock
Shutterstock

Apple koos nu voor grootschalige introductie

Met de introductie van de New iPad koos Apple er voor het toestel gelijktijdig in 10 landen te beschikbaar te maken. De verkoopcijfers van de nieuwe iPad komen hoger uit at analisten hadden voorspeld. Zo ging RBC Capital er gisteren nog van uit dat er in het weekend hooguit 1 miljoen New iPads zouden worden verkocht.

Vorig jaar gingen 55 miljoen iPads naar een nieuwe eigenaar. IHS iSuppli gaat er van uit dat Apple er dit jaar 75 miljoen kan verkopen. Daarmee heeft het bedrijf dan 60 procent van de wereldwijde tabletmarkt in handen.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in