Het bekijken van films, video's en televisieprogramma's is de tweede belangrijkste reden om een tablet-pc aan te schaffen. Iets meer dan 35 procent van de ondervraagden denkt een iPad voor het spelen van spelletjes te gaan gebruiken. 12 procent van de ondervraagden peinst er niet over een iPad-achtig apparaat te kopen.
Bijna driekwart van de ondervraagden denkt door de aanschaf van een smartphone of tablet-pc productiever te worden in zijn of haar werkzaamheden. 11 Procent verwacht minder productief te worden door gebruik van een tablet.
Gevraagd welke functionaliteit de respondenten het liefst op hun smartphone zouden hebben en gebruiken, staat het bekijken van 'streaming' televisie en films samen met het kunnen gebruiken van bedrijfssystemen, bovenaan. Toegang tot kranten, tijdschriften en online content komt op de derde plaats.
Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van AG Connect.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee