Het is mogelijk om een Samsung smartphone naar keuze gedurende 30 dagen te testen. Gratis - of tegen betaling van een symbolisch bedrag van 1 dollar - kunnen mensen de mogelijkheden van de Samsung devices uitproberen.
Wie aan de proef meedoet mag kiezen uit de Galaxy S6 Edge+ of de jumbo-sized Galaxy Note 5. Er is geen beperking voor een aanbieder van mobiele netwerken en de deelname is ook vrijblijvend. Wie na een maand niet overtuigd is, kan zijn proefpakket gewoon terugsturen.Nadere informatie staat op de Amerikaanse website van Samsung.
Kans op succes onbekend
Niemand weet of Samsung er met deze actie in slaagt om gebruikers los te weken van hun iPhone. Er zijn al eerder dergelijke projecten geweest, met een wisselend resultaat. T-Mobile heeft bijvoorbeeld zo'n testproject opgezet. Klanten konden een week lang een iPhone 5S uitproberen. "Het werd geen ramp, maar ook niet het succes dat T-Mobile vooraf had bedacht", zegt Avi Greengart, analist van de firma Current Analysis.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee