Oracle organiseert nu ook private clouds bij klanten
Oracle stelt dat met deze stap de technische verschillen die tussen private en public clouds bestaan, verdwijnen. De gemanagede versie van Oracle Cloud in de eigen datacentra van de klant, is precies zo ingericht als die in de datacentra van Oracle. Daardoor wordt het inzetten van een hybride cloud makkelijker omdat gegevens en processen eenvoudig van private naar public clouds heen en weer kunnen schuiven.
Oracle denkt met Oracle Cloud at Customer - zoals de dienst officieel heet - tegemoet te komen aan veel belangrijke zakelijke vereisten rond juridische verplichtingen en latency terwijl klanten tevens gebruik kunnen maken van de prestatie-, kosten- en innovatievoordelen van de Oracle Public Cloud Services.
Kosten private en public cloud gelijk
De prijs voor het afnemen van Oracle Public Cloud Services of Oracle Cloud at Customer zijn gelijk. Betaling vindt plaats op basis van 'pay per use'. De kosten voor het installeren van de infrastructuur in het datacentum van de klant, neemt Oracle voor eigen rekening, bevestigt Amit Zavery, senior vice president Oracle Cloud Platform in een telefonische toelichting. "Dat kan omdat we het beheer van de infrastructuur in hoge mate geautomatiseerd hebben. We verwachten dat de toename van het gebruik van Oracle Cloud door dit aanbod, de kosten voor de installatie van de infrastructuur ruimschoots goed maakt." De klant is wel verantwoordelijke voor de kwaliteit en beschikbaarheid van de verbinding tussen het eigen datacentrum naar de cloud.
Het nieuwe aanbod is vanaf begin april beschikbaar in de Verenigde Staten en de meeste landen van de Europese Unie. Een paar maanden later komt de dienstverlening wereldwijd beschikbaar.
Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van AG Connect.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee