Overslaan en naar de inhoud gaan

Playstation 3 in VS voor het eerst marktleider

Dankzij een in augustus aangekondigde prijsverlaging verdubbelde de verkoop in september in vergelijking met een jaar eerder. Dat blijkt uit cijfers van marktonderzoeker NPD.
Business
Shutterstock
Shutterstock

De PS3 is al bijna drie jaar op de markt, maar moest tot dusver de Xbox 360 van Microsoft en de Wii in de verkoopranglijst voor zich dulden. Met de voorgangers, de PS1 en 2, was Sony juist jarenlang marktleider.

Van de PS3 werden in september bijna 492.000 stuks verkocht op de Amerikaanse markt. Van de Wii gingen er 463.000 over de toonbank. De Xbox 360 was goed voor een verkoop van 353.000 stuks. De totale Amerikaanse gamesmarkt groeide met 1 procent tot 1,28 miljard dollar. Dit was de eerste toename in zeven maanden.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in