PINS stoot online backup-activiteiten af
Backup-Connect kon al bogen op een aanzienlijke aanwezigheid in het mkb-segment. Volgens commercieel directeur Hilco de Roo versterkt de overname van de back-upactiviteiten Backup-Connects positie in meerdere delen van Europa. Voor PINS was het zelfstandig aanbieden van online back-updiensten al langere tijd een bijzaak naast kerntaken als web- en applicatiehosting, software-as-a-service en andere managed services.

Shutterstock
Shutterstock
De match met Backup-Connect was onder meer ingegeven door grote overeenkomsten in de werkwijze van beide bedrijven. Zo werd gebruikgemaakt van dezelfde back-upsoftware. De verhuizing van de back-updienst heeft inmiddels al plaatsgevonden. PINS blijft de online back-updiensten aan klanten aanbieden, maar nu vanuit de positie van reseller van Backup-Connect.
Backup-Connect is sinds 2002 actief met backup-as-a-service. Het bedrijf wil het IT-bedrijven en ISP's eenvoudig maken online back-up aan te bieden aan hun klanten, en partners toegang verschaffen tot de zelfontworpen partnerportal. Het bedrijf heeft inmiddels meer dan 450 partners, is PCI-gecertificeerd en is actief in 16 landen.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee