IPhone-bezitters minder uitgeslapen
Het probleem zou zich alleen voordoen met alarmeringen die voor specifieke dagen (bijvoorbeeld alleen op maandag tot en met vrijdag) zijn geprogrammeerd. Wie een alarm voor een keer of elke dag gebruikt, had nergens last van.

Shutterstock
Shutterstock
Het probleem kwam voor ingewijden trouwens niet als een verrassing. Een paar weken geleden ging het al fout bij iPhone-gebruikers in Australië. Met dit verschil dat men daar juist een uurtje langer doorsliep, omdat daar de zomertijd toen inging.
Apple Australia verklaarde toen tegenover ZDNet met het probleem bekend te zijn en een correctie in petto te hebben die wordt meegenomen bij de verspreiding van de nieuwe iOS-versie 4.2, die naar verwachting deze maand beschikbaar komt. Het is nog niet duidelijk of dat ook voor het komende weekeinde zal zijn, als Amerika denkt te mogen uitslapen.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee