Spotify haalt 100 miljoen aan financiering op
Spotify is daarmee voorlopig uit de problemen. De populaire muziekdienst haalt nog altijd te weinig inkomsten binnen om - nadat de royalty-hongerige platenlabels zijn langsgeweest - nog winst te maken.

Shutterstock
Shutterstock
De investering geeft het bedrijf een marktwaarde van ongeveer 3 miljard dollar. Het bedrijf heeft zo'n 8 maanden gewerkt aan de financieringsronde. Het is een van de eerste Europese startersbedrijven die zo succesvol risicokapitaal weet te vergaren. Het schaart zich daarmee bij Silicon Valley-toppers als Twitter en reissite Airbnb.
Concurrentie groeit
Spotify krijgt overigens te maken met steeds meer concurrerende muziekdiensten zoals het Franse Deezer, maar ook vergelijkbare initiatieven van Microsoft en Apple. Ook Deezer kreeg vorige maand een kapitaalsinjectie van 130 miljoen dollar van een van de aandeelhouders van Warner Music.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee