Evernote krijgt zakelijke versie
De nieuwe dienstverlening lijkt veel op de huidige, maar biedt meer mogelijkheden notities, bestanden en ideeën te delen met collega's. Bedrijven die werknemers willen faciliteren betalen 10 dollar per maand per gebruiker. Daarvoor krijgen zij 2 gigabyte aan opslagruimte in Business Notebook en nog eens 2 gigabyte voor hun persoonlijke notebooks.

Shutterstock
Shutterstock
Vooralsnog is alleen een app-versie voor iOS en Android beschikbaar. Evernote zegt te werken aan een Windows 8 app. Evernote kruipt met zijn dienstverlening steeds dichter tegen Microsofts OneNote aan dat onderdeel uitmaakt van het Offce-pakket.
Evernote nu al vooral zakelijk gebruikt
De algemeen directeur van Evernote Phil Libin presenteerde de dienst vandaag in Parijs. Hij stelde dat de huidige gebruikers nu al hun Evernote gebruiken voor zakelijke toepassingen.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee