24-uursmarathon om apps te porteren naar Windows

Vooralsnog zijn de Android- en iOS-apps veruit in de meerderheid. Aantrekkelijke apps moeten gebruikers naar Windows lokken. Marcel Timmer van Microsoft: “Wij willen deze ontwikkelaars helpen om hun bestaande apps ook zo snel mogelijk in de Windows Store te krijgen. Door samen een dag lang onze schouders er onder te zetten, zonder afleiding van buitenaf, moeten we een heel eind komen.”
Tijdens BarCode worden de ontwikkelaars bijgestaan door experts van Microsoft met adviezen voor het ontwikkelen en voor het vervolgens aan de man brengen van de nieuwe apps. Daarnaast biedt Microsoft naar eigen zeggen betere financiële voorwaarden voor de app-makers.
Inschrijven kan op www.24barcode.nl. De deelnemers worden geheel verzorgd. Wel moeten ze een eigen slaapzak, tandenborstel en laptop met de juiste programma's meenemen. En een schone onderbroek, wat wel prettig is voor de omstanders die 24 uur men hen zitten opgesloten.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee