Xerox lijdt verlies door reorganisatie
Het verlies hangt grotendeels samen met reorganisatiekosten voor de overname van Affiliated Computer Services (ACS) die in februari werd afgerond. Exclusief 135 miljoen dollar aan herstructureringskosten en andere posten werd een winst per aandeel behaald van 18 dollarcent, zo werd vandaag bekendgemaakt. Analisten gingen uit van een winst per aandeel van 13 cent.

Shutterstock
Shutterstock
De omzet van de branchegenoot van het Nederlandse Océ ging met 33 procent omhoog tot 4,72 miljard dollar, terwijl analisten rekenden op 4,65 miljard dollar. Als ACS een jaar eerder al deel van het bedrijf was geweest, zou de omzet met 5 procent zijn gestegen, aldus Xerox.
Xerox legde 6,4 miljard dollar op tafel voor de computerdienstverlener ACS. Het bedrijf schrapte vorig jaar drieduizend banen om kosten te besparen. De overname en de banenreductie moeten volgens het concern dit jaar leiden tot een totale kostenbesparing van 240 miljoen dollar.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee