Microsoft rukt op als sterkste merk

De derde plaats bleef voor woonwarenhuis Ikea, de vierde plek was onveranderd voor pretpark Efteling. Ook de vijfde plek was voor een nieuwkomer onder de tien sterkste: de NOS. De publieke omroep veroverde die plek ten koste van Marktplaats, dat zakte naar plaats zeven.
Internetbedrijf Bol.com wist ook een plekje bij de eerste tien te bemachtigen. Lego en de Nederlandse Hartstichting vielen buiten de lijst. De Senseo van Philips daalde van de zevende naar de negende plaats, Coca-Cola sluit de rij.
Volgens BrandAsset neemt het aantal internet- en technologiemerken in de hoogste regionen van de merkenlijst nog steeds toe. Naast Google en Markplaats zijn dat dit jaar ook Microsoft en Bol.com. Bovendien zou de populariteit van de NOS veel te maken hebben met de activiteiten op het gebied van mobiel internet.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee