ING verdiept outsourcing bij Atos Origin
De overeenkomst betekent voor IT-dienstverlener een uitbreiding op de relatie die tot dusverre draaide om de levering van toepassingen, werkplekservices, systeemintegratie, consultancy, en end-to-end services voor backoffice betalingsverwerking voor ING-verkoopkantoren in Europa.

Shutterstock
Shutterstock
Binnen het kader van het nu getekende contract zal Atos ook opslagvoorzieningen voor de werkplekomgeving in Nederland en België leveren. Atos Origin zal daartoe gebruikmaken van virtualisatie en consolidatie op basis van Atos' Information Life-Cycle management-portefeuille.
Atos Origin behaalt meer dan 20 procent van zijn omzet in de financiële sector. Het concern heeft ruim 8.000 professionals met ervaring in de financiële dienstverlening in dienst. Over de waarde of de looptijd van het contract zijn geen mededelingen gedaan.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee