Overslaan en naar de inhoud gaan

IBM opent grootste cloudcentrum

In maart 2008 opende IBM al haar eerste Europese Cloud Computing Center in Dublin. De firma voorspelt dat de markt voor cloud computing met ongeveer 28 procent per jaar zal groeien. Dat betekent voor de periode 2008-2012 een stijging van 47 miljard dollar tot 126 miljard dollar.
Tech & Toekomst
Shutterstock
Shutterstock

"Met de opening van dit centrum plaatst IBM in een sterke positie om aan de groeiende vraag naar cloud oplossingen en diensten in de markt te voldoen," aldus Michael Diemer, General Manager van Global Technology Services IBM Duitsland.

In het centrum ligt het accent op IBM's gestandaardiseerde clouddiensten, zoals IBM Smart Business Desktop Cloud. Deze dienst biedt toegang tot applicaties, informatie en middelen achter de firewall van een klant. Voor het testen van nieuwe diensten is er het IBM Smart Business Development and Test on the IBM Cloud.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in