Liever te laat dan zonder smartphone
40% van de smartphonebezitters meent al niet meer zonder hun gadget de straat op te kunnen. Een en ander blijkt uit een onderzoekje van de vergelijkingswebsite simonlypro.nl. Zo'n 340 smartphonegebruikers tussen de 16 en 40 jaar kregen onder meer de vraag voorgelegd wat ze zouden doen als ze bij het boarden van het vliegtuig zouden merken dat de mobiele telefoon nog thuis ligt.

Shutterstock
Shutterstock
Bijna 70% van de respondenten zegt wel in het vliegtuig te stappen, maar bij aankomst te regelen dat de smartphone naar het vakantieadres wordt verstuurd. 22% gaf aan liever met smartphone een vlucht later te nemen. Slechts een tiende van de respondenten stapt gewoon in en viert vakantie zonder smartphone.
Toch ziet slechts 40% van de Nederlandse smartphonegebruikers zichzelf als verslaafd. Slechts 15% verklaart stellig in het geheel niet verslaafd te zijn.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee