'Kleintje iPad' komt er toch, zeggen leveranciers van componenten
In de speculaties ging het tot nog toe over een iPad met een beelddiagonaal van 7 inch - vergeleken met de 10 inch die de iPad nu heeft. Volgens de bronnen van DigiTimes wordt het straks 7,85 inch. Apple zou al contracten hebben getekend met LG Display voor de levering van schermen van deze grootte. En onderhandelingen met AU Optronics zouden gaande zijn. De productie zou in het tweede kwartaal van 2012 op stoom moeten komen, zodat het apparaat in het vierde kwartaal te koop is.
Het is moeilijk te bepalen wat het waarheidsgehalte van het gerucht is. Betrokkenen hebben geen officiële reactie gegeven. Het gerucht dook dit jaar echter al regelmatig op. Dat lijkt erop te wijzen dat Apple het uitbrengen van zo'n kleinere iPad wel overweegt. Maar dat betekent niet dat die er ook komt.
Jobs was tegen
Steve Jobs was een verklaard tegenstander van een 7 inch-tablet, omdat dat te klein zou zijn voor een volwaardige gebruikerservaring. Wellicht is de huidige Apple-directie daar - onder de druk die uitgaat van de eveneens 7 inch grote Kindle van Amazon - anders over gaan denken. Maar voor hetzelfde geld wordt het gerucht gevoed door overeenkomsten die alleen maar betrekking hebben op experimentele Apple-producten.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee