NGN-leden studeren met korting bij Global Knowledge
De korting geldt voor alle trainingen en certificeringen op het gebied van Microsoft, Cisco, VMware, Citrix, Novell, Red Hat, ITIL en PRINCE2 die Global Knowledge aanbiedt op één van de trainingslocaties in Amsterdam, Eindhoven, Nieuwegein, Rotterdam, Zoetermeer en Zwolle. Volgens de NGN is de korting in veel gevallen hoger dan de prijs van het lidmaatschap.
“NGN maakt zich hard voor een goed opleidingsniveau van haar leden en we proberen met zoveel mogelijk opleiders interessante samenwerkingsverbanden af te spreken”, aldus Jeroen Geerts, directeur van NGN. “We zijn uitermate trots dat we nu een samenwerking met Global Knowledge hebben en onze leden met een forse korting kwaliteitstrainingen kunnen volgen bij de grootste IT-opleider van de wereld.”
Piet Hompus, algemeen directeur van Global Knowledge: “Veel van onze cursisten zijn ook lid van de NGN. Binnen deze beroepsvereniging kunnen leden ervaringen met elkaar delen en tips uitwisselen. Ook dit helpt mee het kennisniveau van onze cursisten te verhogen.” Leden van de NGN komen in aanmerking voor de korting door een training te boeken met het persoonlijke NGN e-mailadres of door het persoonlijke NGN-lidmaatschapsnummer te vermelden. De beroepsvereniging telt circa 2500 leden in voornamelijk netwerk- en systeembeheer.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee