HP komt met Perfomance Suite

Dergelijke informatie is altijd wel binnen de organisatie aanwezig, maar moet uit een groot aantal verschillende systemen worden gedestilleerd en gecombineerd. De HP Performance Suite verzamelt en analyseert de benodigde informatie uit de tools die de organisatie daarvoor in huis heeft. “Als het een IP en een API heeft, kan het er op worden aangesloten”, zegt Remco van Dijk van HP Nederland.
De suite gaat uit van 48 standaard KPI’s, key performance indicators. Desgewenst kunnen er andere KPI’s aan worden toegevoegd. Dat levert een overzicht – een dashboard - op van onder meer de netwerkprestaties, de precieze staat waarin projecten verkeren, het resterende budget en de mate waarin alle assets up to date zijn.
Op termijn zal het dashboard ook draaien op Web OS en beschikbaar zijn voor de tablets die HP deze zomer zal introduceren.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee