Redactie

Voor persberichten (over B2B ICT):

redactie@agconnect.nl

 

Rian van Heur
Content director AG Connect
r.vanheur@agconnect.nl
+31 20 235 64 10 of 06-29489408

Jasper Bakker
Redacteur AG Connect met in zijn portefeuille onder meer social media, security, development en open source.
j.bakker@agconnect.nl
+31 20 235 64 14

Eveline Meijer
Redacteur AG Connect. Schrijft onder meer over de IT-arbeidsmarkt, IT-onderwijs, software-ontwikkeling en zakelijke software. 
e.meijer@agconnect.nl
+31 20 235 64 13

Sjoerd Hartholt
Redacteur AG Connect
s.hartholt@agconnect.nl
+31 6 5755 2932

Thijs Doorenbosch
Redacteur en coördinator online. Heeft als belangrijkste aandachtspunt Development. Schrijft verder over innovatie, startende ondernemers, de ontwikkeling van internet en de mobiele toegang daartoe.
Sinds 1993 bij AutomatiseringGids actief in diverse rollen.
t.doorenbosch@agconnect.nl
+31 20 235 64 11

Tanja de Vrede
Eindredacteur met als belangrijkste aandachtsgebied: Begeleiding van externe auteurs. Deskundigen die een interessante bijdrage willen schrijven op IT-gebied, kunnen contact opnemen via telefoon of mail.
Bereikbaar op maandag, dinsdag en woensdag.
t.d.vrede@agconnect.nl
+31 20 235 64 15