IBM start ontslagronde
IBM maakte het voornemen tot inkrimpen van de organisatie bekend bij de presentatie van de - tegenvallende - cijfers over het eerste kwartaal van dit jaar. De winst van 3 dollar per aandeel bleef 5 dollarcent achter bij wat IBM zijn aandeelhouders in het vooruitzicht had gesteld.
Shutterstock
© Shutterstock
Destijds meldde IBM dat de ontslagen vooral buiten de VS zouden vallen. Om hoeveel banen het zou gaan, werd niet gemeld. Wel werd de aandeelhouders gemeld dat IBM 1 miljard dollar aan kosten zou moeten maken in verband met de reorganisatie.
Op basis van dat bedrag van 1 miljard schatten analisten dat IBM 6000 tot 8000 man gaat ontslaan. Hoeveel van die ontslagen in Nederland vallen, is onbekend.
IBM heeft niet gereageerd op de melding van Alliance@IBM en de aandacht die die melding in de Amerikaanse pers kreeg.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee