Het winstcijfer van HTC overtreft de verwachtingen, blijkt uit een rondgang van persbureau Bloomberg onder financieel analisten. Zij waren gemiddeld uitgegaan van een kwartaalwinst van 16,3 miljard Taiwanese dollar. Eerder deze week publiceerde HTC al zijn voorlopige resultaten, maar de winst was toen nog niet bekend.
De omzet overtrof de prognoses van analisten voor het derde kwartaal achtereen. Zij gingen dit keer uit van een omzet van 118,9 miljard NT dollar (2,87 miljard euro). In werkelijkheid werd het 124,4 miljard NT dollar (ruim 3 miljard euro). Dat is meer dan 2 keer zoveel als in het vergelijkbare kwartaal van 2010.
De omzet van HTC is aangewakkerd door een sterke vraag naar smartphones, waaronder de modellen Desire HD, Sensation en Thunderbolt.
In derde kwartaal opnieuw records verwacht HTC verwacht over het lopende, derde kwartaal een omzet van 134 miljard NT dollar. Dat zou opnieuw een record zijn voor het bedrijf. De nettowinst kan uitkomen op 18,5 miljard NT dollar, verwachten door Bloomberg geraadpleegde analisten.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee